16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Держава в смартфоні - легко и просто

14.12.2019 23:28

Держава в смартфоні - легко и просто

У кожного громадянина країни є свої претензії до влади. Це нормально, адже до сьогоднішнього дня всі тільки обіцяли, але практично нічого не робили. З новою владою Ви можете швидко помітити зміни, які так чи інакше впливають на наші життя. Дуже важливим і актуальним моментом залишається робота державних структур будь-якої сфери, це стосується буквально кожного, хвилює кожного. Для того щоб встигати жити, а не простоювати час в чергах, нервувати через дрібниці, якщо вам необхідно дізнатися відповідь на питання, а черга здається бескінченною, всі такі маленькі моменти іноді здатні зіпсувати настрій на цілий день.

Але сьогодні ви зможете допомогти цього уникнути, підтримавши нову бета-версію програми під назвою ДІЯ. Прямо зараз, перейшовши за посиланням xomka.com, ви зможете пройти тестування першої цифрового держави, вона була створена кращими спеціалістами в країні. Це перший реліз програми, 100% будуть якісь перебої, недоліки, саме для цього і було запущено офіційне бета-тестування програми. Не впустіть шанс прямо зараз подати свою заявку на проходження тесту, і зможете допомогти розробникам зробити її ще краще, ще доступніше для кожного.

Тестування проходитиме в декілька етапів, перший етап починається 16 грудня, і буде доступний вже 4000 людей. Саме там ви і зможете випробувати будь-які державні послуги, з якими раніше у вас могли виникати будь-які проблеми. Посвідчення водія, техпаспорт, проводити онлайн операції, і здійснювати багато інших процесів сьогодні можна буде в режимі онлайн, що здається просто неймовірним. Це виключає факт корупції, виключає безліч черг, проблем, та й в принципі виключиться факт того, що державні послуги надаються народу не в найкращому вигляді.

Всі свої питання, коментарі, побажання до покращення програми Ви можете залишати безпосередньо при використанні, важливо, щоб розробники знали і бачили вашу віддачу, і робили додаток ще краще. Приєднуйтесь до команди людей, які готові робити нашу з вами країну кращою, а державний додаток ДІЯ був доступним, кращим. Живіть, насолоджуйтеся життям, не витрачайте час на те, чого ви можете уникнути. Держава в смартфоні - це майбутнє, за яким варто йти, і всього лише через короткий проміжок часу у кожного в країні буде шанс здійснювати будь-які операції легко і просто. Зробіть цей крок разом з нами, виконуйте тестові операції, та допоможіть зробити все доступним для кожного та легким у користуванні.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости