16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Як школяру підвищити свою грамотність за допомогою електронних посібників?

03.05.2022 21:00

Як школяру підвищити свою грамотність за допомогою електронних посібників?

Курс української мови проходить «червоною ниткою» крізь всю середню школу: учні починають вчити рідну мову в першому, а закінчують в 11 класі. П'ятий клас – це свого роду «перехідний етап». За попередні 4 роки учні опанували основні правила граматики, навчилися логічно поєднувати речення і навіть складати невеличкі тексти. Тепер настав час для більш складних тем: «Будова слова», «Фонетика», «Орфоепія», «Синтаксис і пунктуація». Природньо, що далеко не всі учні можуть опанувати всі ці теми однаковою мірою. Тут у нагоді стануть розміщені на нашому сайті готові домашні завдання (ГДЗ).

Готові домашні завдання, перевірені відповіді – відмінні оцінки

На сайті Vshkole ви знайдете відповіді до всіх підручників та робочих зошитів з української мови, рекомендованих Міністерством освіти та науки України. Відповіді до вправ перевірені найкращими вчителями та методистами.

Завдяки цим підручникам школяр отримає відмінні оцінки. Це буде стимулювати його до подальшого вивчення предмета. Кількість використань «шпаргалок» у майбутньому буде поступово зменшуватися.

Крім того, використання посібників з відповідями вчить учнів шукати інформацію у всіх доступних джерелах. А це вміння буде дуже корисним і у дорослому житті.

Посібники з відповідями: роль для батьків

Посібники з відповідями стануть у пригоді батькам, які щодня перевіряють «домашку» у своїх дітей. Складені професіоналами розв'язники дозволяють зробити це швидко та якісно.

Слід привчати учнів до думки, що посібники з відповідями – не панацея, а тільки невеличкий помічник. Книгу готові домашні завдання українська мова 5 клас слід відкривати тільки у крайньому разі, коли всі самостійні спроби не увінчалися успіхом.

Навчіть школяра що не можна переписувати відповідь у зошит, не розібравшись з тим, як вона була отримана. А ще краще – після переписування виконати аналогічну вправу, але вже без шпаргалки.

Посібники доступні з будь-якого гаджета

Готові домашні завдання доступні не тільки з комп'ютера, але і з будь-якого гаджету з постійним інтернет-зв'язком, смартфону чи планшету. Це дуже зручно: переглянути відповіді можна не тільки дома, але і в школі і навіть у громадському транспорті.

Українська мова – обов'язковий предмет, що потрібен для вступу до будь-якого ВУЗу. Готові домашні завдання допоможуть підтягнути рівень знань ще у 5 класі, не чекаючи підсумкової державної атестації в 11 класі. Правильне використання посібника дозволить заощадити на репетиторі в майбутньому або навіть відмовитися від його послуг.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости