16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

BAS Бухгалтерія онлайн для користувачів України

06.12.2021 11:44

BAS Бухгалтерія онлайн для користувачів України

Компанія Нетсофт пропонує ефективну програму для ведення бухгалтерського бізнесу для підприємств різного рівня. BAS Бухгалтерія є найбільш популярною та затребуваною програмою. З її допомогою можна вміло вести бухгалтерський облік, готувати звіти та інше. Програма поставляється в версії Базова, Проф, Проф 5 робочих місць. Це правильний вибір, оскільки в одній базі можна вести облік навіть кількох організацій одночасно та фізичних осіб. В ході роботи використовують загальні довідники, номенклатури, а звітність формують окремо. Варто зауважити, що програма BAS підтримує різні системи оподаткування. Сюди відноситься податок на прибуток, додану вартість, без податку, єдиний податок та інше. Більш детально з даною інформацією можна ознайомитись на сайті компанії Нетсофт. Програму BAS обирають для України, якщо хочуть користуватись всіма її можливостями.

Програма вміщає в собі всі ділянки бухгалтерського обліку. Також проводиться облік касових, торгових та банківських операцій. В даній програмі можна виконувати всю необхідну роботу, адже все працює відповідно до національних стандартів та вимог. Сучасний інтерфейс дає можливість користуватись всіма перевагами у веденні бізнесу. Здавати всі звіти можна з допомогою ЕЦП, через інтернет. При впровадженні програми можна сподіватись на допомогу від співробітників фірми Нетсофт, які радо допоможуть у впровадженні програми BAS. Також додатково пропонується оновлення програми, супровід, автоматизація виробництва, торгівлі, демо-версія для ознайомлення та інше. Всі дані для зв’язку з представником компанії вказані на сайті.

BAS Бухгалтерія онлайн працює в «хмарковому режимі». Це можливість роботи без додаткових виплат, що можуть стати необхідними при розгортанні власної ІТ-інфраструктури. Даний сервіс розроблений та рекомендується тим підприємствам, яким буде достатньо типових налаштувань. На сайті вказані ціни на даний сервіс «хмаринка». Оформити покупку можна в один клік. Додатково пропонують замовити демонстраційну версію. Це допоможе визначитись з вибором. Дана інтернет-програма пропонується на певний проміжок часу, від чого і залежить сума оплати. Огляд сервісу «хмаринка» більш детально описує можливості, переваги в роботі для користувача. Працювати можна в самому сервісі, придбати ліцензію чи навіть використовувати змішану модель. Сервіс вміщає в собі багато можливостей та пропонує різні тарифи для комфорту користувача.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости