16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Заробіток на коментарях

05.11.2019 19:09

Для тих, хто хоче заробляти в інтернеті, написання коментарів стане хорошим стартом для набору досвіду, практики, розширення кругозору. Заробіток на коментарях – проста робота, не складніше серфінгу. Всі ми писали відгуки під постами в соціальних мережах, до вподобаним товарів , послуг, висловлювань, або просто, під хорошим або огидним відео. Нижче докладніше пояснюються нюанси цієї справи, як на ньому отримати прибуток, скільки вона складе, де знайти потрібні сайти із завданнями, необхідною інформацією, т. д.

До речі, ви можете прочитати також статтю про те як заробити гроші в інтернеті за посиланням http://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/275-zarobiti-groshi-v-interneti-zaraz.html.

Заробіток на коментарях

Що це за робота

Зміст роботи зрозумілий із заголовка статті – на різних сайтах писати позитивні/негативні/нейтральні коментарі під текстами за грошові винагороди. Можна самостійно знаходити замовлення, шукати клієнтів або зареєструватися на спеціалізованому сайті, де замовники викладають завдання, а виконавці вибирають найбільш вподобаний з теми, оптимальною ціною.

Іноді в завданнях не потрібно придумувати відгук, а просто розмістити готовий, за пропонованим списком на різні сайти відповідно до тематики. Оплата за кожен залишений коментар – індивідуальна, чим якісніше текст, тим вище перерахування, тим частіше будуть звертатися одні і ті ж самі замовники. Грамотно написаний по темі текст допоможе опинитися в білих списках у клієнтів, які будуть замовляти відгуки постійно, тим самим забезпечуючи безперервною роботою і стабільним доходом.

Навіщо замовнику коментарі

Перш за все, відгуки – спеціальний маркетинговий хід. Ніхто не купуватиме товар в інтернет-магазині, якщо на нього немає відгуків, коментарів (бажано позитивних). Це у своєму роді реклама статті, виробу, товару, відео, т. д. Багато коментарі пишуться для підтримки теми розмови на форумах або, навпаки, ставлять нову тему, для продовження спілкування. В наш час інтернет став майданчиком для обговорення на всі існуючі теми.

Скільки заробляють на цьому

В середньому платять за 10 відгуків – 10-20 грн. 1 відгук – 100-150 знаків без пробілів. При високій швидкості набору, грамотності, великому словниковому запасі, нескінченному потоці роботи досвідчений користувач може заробити – до 200 грн в день, тобто треба писати не менш 100 текстів/день (від 10000 знаків без пробілів). Необхідно врахувати, що для стабільного і хорошого заробітку писати треба кожен день!

Сайти

На просторах інтернету багато майданчиків, які спеціалізуються саме на написанні коментарів. Одні в них виступають в ролі замовників, інші в ролі-виконавців. При гарній старанності, швидкості, якісної роботи можна працювати з постійними клієнтами, і надалі отримуючи регулярні замовлення, працювати, не витрачаючи часу на пошуки підходящих. Ефективність отримання додаткового доходу за таких обставин різко зростає.

Процес реєстрації на них дуже простий і ідентичний один іншому.

  1. Qcomment-популярний в нашій країні спеціалізований майданчик для написання коментарів. Перед реєстрацією необхідно виконати тестове завдання на різні, обрані адміністрацією, теми. Після його проходження дається доступ до роботи на сайті. Зручне Меню, зрозуміле навіть не досвідченим користувачам. Величезна кількість різноманітних завдань, гідна оплата за працю (4 ÷ 30 руб./ шт.). Виведення грошових коштів – від мінімальної суми в 100 рублів. WebMoney WebMoney (долари/рублі).
  2. Turbotext-біржа, яка містить велику кількість різноманітних завдань. Виконавцю потрібно зайти в пункт «Микрозадачи», в якому знайти замовлення на написання текстів. Цента від 3 рублів за 1 шт. мінімальний ліміт для виведення грошових коштів – 50 руб. Заявка на висновок дозволяється не більше 3-х разів за тиждень.
  3. Сеоспрінт-найбільший в Росії сайт для серфінгу. Активних користувачів – понад 150000 осіб. З невичерпним запасом різного профілю роботи. Легкий процес реєстрації, зручне меню, Миттєве виведення зароблених коштів, роблять його топовим майданчиком для заробітку. У SeoSprint в розділі «Завдання " поставивши фільтр в пошуку, можна знайти багато замовлень, за відгуками, з різною вартістю. Завдання вартістю від 5 рублів. Переказ коштів доступний при наявності на віртуальному рахунку зареєстрованого користувача – не менше 1 коп. Грошові кошти виводяться на: WebMoney (рублі, долари), яндекс гроші (тільки для ідентифікованого гаманця), perfecmoney, Payeer. На рахунки зазначених гаманців гроші перераховуються миттєво, без комісії.
  4. Адвего-біржа з написання статей. Входить в топ сайтів Росії з даної тематики. Після процедури реєстрації. Молодий виконавець повинен здати тест на грамотність, після цього будуть доступні завдання з написання коментарів у пункті «Спілкування» може знайти їх безліч. Завдання від 5 рублів/шт. Мінімальна сума для виведення грошей не менше 500 руб., вони перераховуються протягом 2-х тижнів з дати подачі заявки. Аналогічно Перераховуються на рахунки SeoSprint. Можна перевести на банківську карту, в цьому випадку буде братися відсоток. Його можна уточнити, при вивченні правил роботи.
  5. Форумок-спеціалізований майданчик для заробітку на складанні відгуків. Ціна за 1 відгук – від 3 рублів. Щоб вивести зароблені кошти, потрібно набрати не менше 200 руб. і почекати до перерахування – 5 днів.

Заробити на конкурсах

Завдяки конкурсам в блогах, які влаштовують їх автори, щоб збільшити кількість відгуків, можна непогано підробити.

Ідея конкурсу в тому, що переможцем оголошується найактивніший учасник, який написав найбільшу кількість грамотних, якісних текстів. Переможцю вручається грошовий приз (до 2000 грн.).

Щоб знайти такі сайти, необхідно забити відповідний запит в пошукові системи Яндекс, Гугл. Слід уважно відбирати актуальні.

Як навчитися писати якісно

Якісний текст виходить після вивчення теми матеріалу у всіх деталях. У написанні відгуків слід застосовувати більше епітетів, не потрібно повторювати одні і ті ж слова, пропозиції повинні бути побудовані стилістично грамотно.

При детальному вивченні запропонованої теми, слід виділити основні моменти, на які автор концентрує увагу читача, вставити їх в коментар. Можна задавати питання, з метою зав'язування діалогу, висловити у відкликання свою думку, відмінне від авторського.

Для прикладів можна почитати попередні повідомлення. Зробити їх рерайт, додавши щось своє.

На завершення

Для початківців заробляти на просторах інтернету – таке заняття буде набором досвіду, навичок, практикою у складанні хороших коротких текстів.

Як основне джерело доходу такий спосіб не підійде, а ось для заробітку додаткових коштів – хороша ідея.

Не варто вірити інформації, де пишуть, що на таких сайтах можна заробити до 4000 грн щомісяця. Навіть з великою швидкістю роботи в складанні текстів, грамотності більше 1000-2000 грн на місяць заробити не вдасться. Хоча, хто знає, у кого які можливості і працездатність? Варто тверезо оцінювати свої сили, заздалегідь встановити проміжок часу на дану роботу, спробувати кілька майданчиків для заробітку на коментарях і писати, писати, писати…

Інформацію надав інформаційних блог ІТстатті.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости