Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Будуємо бізнес без помилок

24.10.2019 18:45

Будуємо бізнес без помилок

Діяльність сучасних українських підприємств напряму залежить від економічних ризиків, законодавчих змін, несумлінних партнерів та конкурентів, тиску контролюючих органів. Це утворює чимало проблем та перепон для нормальної роботи та розвитку бізнесу і, навіть, може призвести до його закриття. Чому ж одним підприємцям вдається подолати складнощі та успішно працювати далі, а інші не можуть нічого вдіяти й припиняють свою справу? Звісно, кожна конкретна ситуація потребує ретельного аналізу, але існують типові проблеми, які безпосередньо впливають на розвиток бізнесу.

Типові помилки, які заважають «руху» бізнесу

  1. «Надкомпетентність керівника» – його самовпевненість та амбіції. Якою б освіченою та розумною не була людина, вона не може бути професіоналом у всіх питаннях. Необхідно розуміти це і постійно займатись самоосвітою, цікавитись новаціями законодавства, вивчати ринок та контрагентів, а також залучати професійних бухгалтерів, юристів, адвокатів.
  2. Вичікувальна позиція. Не варто сподіватись, що проблеми розв’яжуться самі собою. Без матеріальних та інтелектуальних затрат щось налагодити практично не можливо. Крім того, якщо затягувати з розв’язанням проблеми, вона скоріш за все тільки ускладниться та притягне ще більші неприємності. Так, наприклад, несвоєчасна сплата податкових зобов’язань тягне за собою накладення штрафу, пені, а в деяких випадках може привести аж до адмінарешту майна чи рахунків суб’єкта господарювання.
  3. Недбала кадрова політика. Неграмотний підбір кадрів може зіпсувати найперспективніший за всіма показниками бізнес, тоді як професійний підхід у цьому питанні може стати «рятівним кругом» у багатьох ситуаціях. Також треба пам’ятати, що кількість не завжди означає якість, а без мотивації персоналу не треба чекати від нього повної віддачі роботі.
  4. Непрофесійність в договірних відносинах. Підписати вигідний контракт не завжди може означати його успішне виконання. Це може статись через неграмотне складання договору чи несумлінних партнерів. Навіть незначні помилки в договорі можуть привести до великих проблем та витрат. Тому, цьому питанню необхідно приділяти дуже багато уваги. Краще буде залучити до цього процесу професійного адвоката, який зможе проаналізувати договір, виявити можливі ризики та дати практичні поради, як їх уникнути.
  5. Відсутність довгострокового планування. Визначення оптимального співвідношення витрат та доходів, вибір стратегії дій, своєчасне прийняття рішень неможливе без довгострокового планування діяльності підприємства.

Кожен суб’єкт господарювання, особливо на початку своєї діяльності припускається помилок. У наш час постійних змін та перетворень не можливо охопити все, прорахувати всі ризики та наслідки. Головне, намагатись не робити тих помилок, яких можна уникнути. Професійний адвокат може надати консультативну та практичну допомогу на всіх етапах бізнес-процесу. Більше інформації за посиланням: адвокат Київ

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости