16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Організація турів в Чорнобиль

18.10.2020 19:01

Організація турів в Чорнобиль

Для любителів екстриму часто пропонують різні тури Україною на світом. На сайті компанії «Кава» можна замовити тури Чорнобиль. Це не просто місце для екстремалів, це історія нашої країни, забути яку просто неможливо, адже це призвело до тисячі смертей невинних людей. А на сьогоднішній денце можливість на собі відчути енергетику такого місця і перенестись у ті часи страшної катастрофи. Забронювати тури в Чорнобиль можна онлайн на сайті Кава. Для цього потрібно всього лише скористатися однією кнопкою. Маршрут тура складається з Києва, Залісся, Чорнобиля, Чорнобиля 2. Далі будуть Копачі, Прип’ять, Чорнобиль і кінцева зупинка Київ. Це офіційна одноденна екстрим-екскурсія в «місто-привид» Прип’ять, Чорнобиль та на ЧАЕС. Такі поїздки організовуються кожних вихідних.

Компанія займається турами уже на протязі восьми років. За цей довгий час задоволеними залишилося більше ніж 8000 учасників. Ціни на тури дуже вигідні, а що саме головне, так це те, що ціна відповідає високій якості запропонованих послуг. Для запису на тур можна залишити заявку онлайн чи подзвонити по вказаному номеру телефона. Ціна одноденної екскурсії складає 1195 гривень. Ця ціна вказана для громадян України. Щодо обіду, то оплачувати потрібно додатково ще 200 гривень. Але це тільки за бажанням самих учасників. Екскурсія для іноземців обійдеться ціною 2575 гривень. Якщо збирається компанія друзів від чотирьох людей, то така екскурсія буде проводитись на вигідних умовах. Також на сайті компанії Кава можна ознайомитись з цінами на дводенну екскурсію для громадян України та іноземців. Таку екскурсію можуть відвідувати тільки особи старше 18 років.

Бронювати місця потрібно заздалегідь, за п’ять днів до екскурсії. Також вноситься передоплата та потрібно надати копію першої сторінки паспорту. Все це потрібно для страховки та оформлення офіційного дозволу, по якому можна буде відвідати дану територію. Участь в екскурсії в Припять стане незабутньою та дасть можливість відчути енергетику місця, яке увійшло в історію. На сайті Кава можна ознайомитись зі всіма послугами, які входять у вартість оплати й тими, що не входять до вартості самої екскурсії. Для заявки на сайті, потрібно буде вказати своє ім'я, номер телефону та обрати бажану дату туру. Також на сайті можна ознайомитись з персоналом та керівником екскурсій до Чорнобиля. Для впевненості в професійному підході до організації турів, не буде зайвим ознайомитись з відгуками, залишеними на сайті компанії Кава.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости