16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Чи можна полірувати фари зубною пастою?

09.10.2019 20:39

Чи можна полірувати фари зубною пастою?

Кожен автолюбитель знає, що в житті бувають ситуації, коли для ремонту або відновлення свого автомобіля доводиться використовувати підручні засоби, своєрідну домашню аптечку. Зокрема, це стосується полірування фар та автомобільного скла.

Якщо раптом трапилося так, що в далекій дорозі, де немає автосервісів і майстерень, вам знадобилося підполірувати автомобільні фари або скло, а полірувальної пасти в арсеналі ваших авторемонтних засобів немає - ось тоді-то і стане в нагоді зубна паста або зубний порошок, але в наш час його зустріти в продажу набагато складніше.

До плюсів зубної пасти як полірувального матеріалу і самої процедури полірування з використанням цього засобу особистої гігієни відноситься те, що спосіб цей простий, щоб не сказати елементарний, і надзвичайно дешевий (якщо ви, звичайно, не вирішили використовувати якусь найдорожчу зубну пасту з якимись надзвичайними ефектами - до речі, для полірувальних робіт знадобиться не один тюбик, і чим більше обсяг робіт, тим більше потрібно буде матеріалу).

Яку зубну пасту потрібно брати для полірування фар?

Саму звичайну і найдешевшу. До речі, вам може здатися смішним, але дитячу зубну пасту брати не радять: у неї абразивні властивості набагато слабкіші.

Примітка: зубна паста як полірувальний матеріал годиться тільки для пластикових фар.

Крім зубної пасти знадобляться рушники (або просто чиста матерія) і вода. Рушники або тканину вибирайте не дуже м'які, поношена тонка і м'яка матерія не підходить. Деякі домашні умільці використовують також зубну щітку.

Полірування фар зубною пастою

Що стосується самого процесу, то мають місце різночитання: одні наносять зубну пасту безпосередньо на поверхню, інші - на матерію. Деякі полірують фари злегка зволоженим рушником, інші використовують тільки суху тканину. Можна знайти опис та полірування за допомогою зубної щітки, коли первинний шар зубної пасти наноситься на поверхню, а потім фара полірується щіткою по пасті.

Ви повинні вибрати самі, що вам підходить найбільше, в залежності від того, наскільки все, як то кажуть, запущено.

Але в будь-якому випадку після нанесення пасти і полірування нею (робиться це круговими рухами), залишаються розводи, які ретельно змиваються водою (краще, звичайно, проточною зі шланга), після чого фари протираються сухою чистою тканиною.

Деякі автовласники використовують зубну пасту для полірування заднього або бокового скла. До цього скла пред'являються не такі високі вимоги по прозорості, як до лобового скла. Тому можна спробувати. У всякому разі, якщо «світить» заміна заднього скла, то гірше ви вже навряд чи зробите.

За матеріалами сайту zamenastekla.kiev.ua

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости