16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Коли і чому варто вибрати льняний одяг

09.09.2020 20:36

Коли і чому варто вибрати льняний одяг

Якщо потрібно обов'язково підкреслити особистості фігури, або «блищати» на званому вечорі, то звичайно жіночі вишиванки з льону не підходять. У цього матеріалу немає легкості батисту та гладкості шовку. Але його переваги полягають в іншому. Льняний одяг можна описати як: захист, зручність, самобутність, простота, міцність.

Особливості льняного одягу

Льняний матеріал має бактерицидні властивості. Тільки не треба думати, що придбавши захисні маски вишиті з льону можна захиститися назавжди від мікробів. Це, звичайно, зовсім не так. На всіх речах збираються патогенні організми, але на льняному одязі бактерії приживаються в два рази гірше.

Вироби з льону мають і інші переваги: гігроскопічність, відмінна терморегуляція, практичність в носінні, гіппоалергенність.

Льняний одяг потрібен якщо:

1. Подобається свіже повітря. Звичайно речі з льону не наситять житло киснем. Але одяг відмінно пропускає повітря, створюючи нормальний мікроклімат для тіла. Дешеві речі найчастіше виготовляють з дірочками саме через те, що синтетика не може пропускати повітря.

2. Шкіра має підвищену чутливість та синтетичний матеріал викликає алергічну реакцію. Найчастіше синтетика доставляє безліч неприємностей. У одягу з льону немає цих недоліків, він підходить навіть для дуже вимогливої шкіри.

3. Власник одягу «людина-вода». Для нормального самопочуття необхідно багато пити, а спекотні дні або фізична активність майже відразу виводять вологу через пори. Синтетика відразу стає мокрою, що досить неприємно. Льняні речі гігроскопічні, тобто відмінно вбирають воду, причому не виглядають мокрими. Знову ж, не потрібно вважати, що купуючи ці речі можна сухим ходити під дощем. В цьому випадку розглядається висока гігроскопічність (приблизно 15%) на відміну від інших тканин.

4. Непереносимість електростатичних розрядів. Під час здійснення покупок в супермаркетах та інших місцях від торкання до сталевого поручня можна отримати розряд струмом. Це відбувається через те що тканин набирають електрику. Льняний одяг антистатичний – він не збирає електрони.

Чим це обумовлено

Головний секрет полягає в структурі матеріалу та особливості з'єднання волокон. У стеблі льону елементарні волокна, які мають розмір 12-25 мм, є порожніми, на зразок трубочок. При цьому вони сплітаються по 16-35 шт. в технічні волокна, які по довжині можуть досягати 3 м. Так виходить пориста структура, а, відповідно, тканина зберігає здатність до пропускання повітря і вбирання води.

Необроблений льон є дуже грубим матеріалом. Вироби з нього виглядають буденно. Але це насправді відмінна тканина і її дивовижні властивості знайшли повноцінне застосування лише з появою нових технологій. Льон стає сукнею або сорочкою, пройшовши складні виробничі процеси. Виготовлення льняної тканини набагато складніше ніж з інших матеріалів, саме з цієї причини одяг з льону дорого коштує. Технології дають можливість виготовити стильні та модні речі, але не можуть їх здешевити.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости