16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Залучення замовників і створення мережі партнерів

06.09.2020 20:05

Залучення замовників і створення мережі партнерів

Будь-який керівник підприємства, яке займається виробництвом або реалізацією різного виду продукції для цивільного населення, завжди зацікавлений в створенні мережі партнерів, яка зазвичай формується в процесі залучення нових замовників. Як правило, таку функцію виконує відділ реалізації, а керує цим процесом і планує різні заходи відділ маркетингових досліджень. Сюди ж входять і методи, які дозволяють дарувати подарунки діловим партнерам на будь-яких етапах спілкування в процесі проведення переговорів.

Також розробляється система, яка пропонує подарунки клієнтам на різних рівнях і етапах спілкування з замовниками. Як правило, клієнт отримує сувенір різного рівня вартості, залежно від планування проведення даного заходу - але основою є не ціна подарунка, а сам факт дарування сувеніра. Це можуть бути:

- різні фірмові ручки, олівці;

- альбоми для запису, блокноти ділової людини;

- інформаційна література тематичного спрямування, а також будь-які приємні дрібниці, які можуть знадобитися в побуті або на роботі.

Фахівці рекомендують при створенні подібного роду системи вказувати на будь-якому сувенірі логотип компанії, або розфарбовувати подарунки в кольори підприємства - це буде нагадувати потенційним замовникам про існування того чи іншого бренду.

Заходи по залученню нових замовників

Для того щоб подарувати сувенір новому замовнику або будь-кому, хто зацікавився темою, потрібно організувати зустріч такої людини з представниками компанії. Такі зустрічі зазвичай не відбуваються просто так, а для цього організатори створюють спеціальні умови в вигляді проведення різних презентацій, оголошення про той чи інший бренд, торгову марку, компанію або структуру. Зазвичай такі зустрічі організовуються у великих або середніх супермаркетах, торгових залах, коли представники компанії рекомендують використовувати ту чи іншу продукцію, а отримав подарунок, носій досить яскраво представляє її своїм новим знайомим і випадковим людям.

Рівень ефективності проведення презентацій

Як висловлюється досить досвідчені маркетологи - ніяка презентація не проходить безрезультатно, так як це практично неможливо через те, що на таких заходах завжди відбувається знайомство потенційного замовника з новим для нього предметом споживання. І якщо правильно підійти до даного заходу, своєчасно подарувати навіть маленький сувенір такій людині, то він на довгий час запам'ятає цю зустріч, і навіть можливо буде пам'ятати про той чи інший бренд, який забезпечив йому приємний сюрприз.

Такі зустрічі дуже ефективні і фахівці рекомендують досить часто проводити подібні організаційні заходи на будь-якому рівні: в супермаркетах, на підприємствах в будь-який інший галузі, на вулиці, в кінотеатрах та інших місцях, де спостерігається скупчення зацікавлених в придбанні різних предметів людей. Особливо відзначають фахівці місця реалізації продуктів харчування, проведення різних організаційних заходів, а також реклама в мережі інтернет.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости