16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Створення сайтів професіоналами

30.08.2020 20:22

Створення сайтів професіоналами

Індивідуальний підхід до кожного завдання дозволяють нашим фахівцям запропонувати саму прийнятну форму подачі інформації, але остаточне рішення за вами!

Взаємовідносини з нашими замовниками відкриті і прозорі, і спочатку ми запропонуємо вам найголовніше - інформацію на доступному рівні для непосвячених, щоб ви могли вибрати потрібну. Ми не оперуємо незнайомими словами, а ретельно пояснюємо всі нюанси, що надаються.

Види веб-сайтів - вибери свій

Розробка сайтів проходить на декількох рівнях, і перш необхідно вибрати вид сайту. Серед найбільш популярних форм:

Корпоративний веб-ресурс, що розповідає про вашу фірму, видах діяльності, виробництві, пропоновані товари і послуги, керівництві та персонал. Створити такий офіційний портал рекомендується для великих компаній, особливо якщо вони мають ряд філій.

Розробка інтернет магазину підійде для підприємств з довгим переліком товару, що випускається. На такому ресурсі подається текстова інформація з цінами, яку легко оновлювати та коригувати. По суті - це недорогий варіант інтернет-магазину для певної організації, що висвітлює всі, що ви зможете купити у неї.

Торговий майданчик, або інтернет-магазин. Зайнявся продажами онлайн, вам не обійтися без такого порталу. Розробити якісну web-майданчик складно і з технічного боку, і в плані контенту, проте ми зможемо все зробити на максимально високому рівні, надійно утримуючи її в топі пошукових систем.

Landing Page - порівняно нове поняття, невеликий сайт-візитка. «Народження» такої форми яскраво ілюструє фразу «краще ворог хорошого»: в мережі з'явилася така кількість конкуруючих сайтів і рівень кожного настільки високий, що клієнти просто плутаються і не можуть для себе вирішити, чому компанія «А» краще організації «В». У Лендінгем Пейдж зібрана ударна інформація про магазин якому підприємстві, вказані основні переваги і клієнти зможуть швидко дізнатися про аспекти вашого бізнесу, а мінімум інформації і віртуальний натиск призводить до позитивних результатів. Такий сайт може бути автономним або прив'язуватися до вашої основному майданчику.

Етапи роботи при створенні сайтів

Професійне створення сайту під ключ охоплює три ємних етапи:

Маркетингові дослідження, що включають вивчення сфери діяльності компанії, її пропозиції, цільову аудиторію, регіони поширення (наприклад, тільки Львів або вся країна, інші держави) та ін.

Безпосередньо розробка сайту включає проектування структури сайту, кількості вхідних сторінок, дизайн, розміщення на ресурсі зображень і контенту.

Підтримка і просування. Виготовлення ресурсу - тільки частина справи, необхідно продумати і провести ефективну рекламну компанію, просувати майданчик в пошукових системах і мережах.

Звертайтеся в агентство "Таємниця SEO"

Звернутися в агентство "Таємниця SEO" так само легко, як і працювати з нами. Вирішивши замовити сайт, вам достатньо заповнити форму заявки, і ми відразу укладемо попередній договір-бриф, обговоривши технічні завдання і побажання клієнта.

Що стосується вартості, то компанія пропонує три тарифу на замовлення, однак у нас діє система знижок і ми завжди готові вислухати ваші пропозиції.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости