Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Шапка бджоляра та її вибір

11.08.2021 19:04

Бджільництво досить популярне хобі і спосіб заробітку в нашій державі. Кліматичні умови України сприяють нормальному життю бджолосімей, а достаток медоносної флори майже завжди гарантує прекрасний збір ласощі. З кожним роком все більше українців купують собі перші вулики з метою отримати зі свого маленького господарства першу продукцію. Однак купити бджолосім'ї - це лише половина шляху. Так як для успішного ведення бджільництва потрібно ще й придбати оснащення і одяг пасічника. Наш спеціалізований інтернет магазин Ваша Пасіка пропонує придбати все для бджолярства по вигідній ціні.

Шапка бджоляра та її вибір

Різновиди захисних масок та шапок

На пасіці необхідна шапка бджоляра, щоб можна було захистити своє обличчя. І важливо, щоб сітка була не тільки дрібна, але і міцна, що дозволить це виріб застосовувати тривалий період.

Будь-бджоляр прекрасно розуміє, що капелюх пасічника повинна відмінно захищати обличчя. Оскільки укуси комах тут самі відчутні, особливо якщо їх потурбувати при викачування ласощі. І потрібно грамотно вибрати захисну маску.

Оскільки маска бджоляра може відрізнятися, її потрібно грамотно підібрати. Вона може відрізнятися такими характеристиками:

  • методом фіксації;
  • формою;
  • рівнем захисту.

Є породи комах, які можуть бути дуже озлобленими. І важливо, щоб на сітці не були присутні пошкодження. Особливо якщо потрібно працювати під гілками дерев.

Пропонована шапка пасічника із захисною сіткою може бути в декількох варіаціях.

  1. Традиційне виріб, де у виробництві застосовується полотно і сітка.
  2. Європейський варіант, і тут разом з тюлевою вставкою застосовується досить міцне полотно.
  3. Полотняна маска, де використовується не тюлева, а дрібна металева сітка.

Також потрібно впевнитися, щоб тут були зашиті металеві кільця. Вони не дають сітці торкатися до обличчя. Так як в даній ситуації для комах не важко вкусити за ніс або щоку.

Правильний підбір шапки пасічника

При підборі маски пасічника обов'язково потрібно враховувати, наскільки вона буде легкою і практичною у використанні. Та й захист особи повинна бути гарантована. Якщо пасіка маленька, можна обійтися і традиційним варіантом. Але для великої пасіки радять придбати надійну захисну маску. Особливо якщо комах для більш продуктивного медозбору потрібно доставляти на поле. На відкритому повітрі вітер обов'язково створює труднощі при перегляді вуликів.

Завітайте до нашого магазину та будете приємно здивовані.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости