16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Де і як дивитися розклад автобусів в Україні?

03.08.2021 20:54

Дізнатися точний розклад руху автобусів по Україні допоможе інтернет портал Inbus.ua. На сайті були зібрані всі найпопулярніші маршрути за різними напрямками, які здійснюються перевіреними компаніями-перевізниками, які мають ліцензію на здійснення пасажирських перевезень. Усі квитки на автобус надаються автостанціями та доступні до замовлення в онлайн режимі.

Важливою перевагою є те, що користувач отримує можливість купити квиток на автобус в електронному вигляді, який не потрібно роздруковувати перед посадкою. Такі проїзні документи будуть вислані за вказаною адресою електронної пошти, а також продубльовані в вашому Особистому кабінеті. Таким чином, перед посадкою в транспортний засіб потрібно пред'явити автобусні квитки з екрану свого смартфона або планшету. Але буває так, що перевізник надає обмінний бланк, який треба показати у касі автостанції, щоб обміняти на проїзний документ.

Як подивитися розклад автобусів?

На сайті Inbus можна здійснити оперативне онлайн резервування автобусних квитків, ознайомившись з розкладом. Дізнатися точний розклад по конкретному рейсу можна, якщо:

  • У пошуковому рядку вказати пункт відправлення та прибуття.

  • На календарі обрати дату поїздки.

  • Натиснути кнопку «Пошук».

Такі три кроки дозволяють зробити швидкий пошук квитків на автобус з метою обрати найбільш вигідний варіант. Як правило, по заданому маршруту запропоновано відразу кілька рейсів на вибір від різних компаній-перевізників. Всі пропозиції відрізняються вартістю автобусних квитків по Україні, часом відправлення та прибуття транспортного засобу, наявністю/відсутністю можливої знижки.

Додаткова інформація про рейс: як дізнатися?

Послуга онлайн бронювання квитків на автобус – це можливість швидкого отримання необхідної кількості квитків за вказаним маршрутом. Крім стандартного розкладу, інтернет портал Inbus також пропонує користувачам можливість ознайомитися з додатковою інформацією, натискаючи кнопку «Детальніше» під певним рейсом:

· Марка та модель автобуса, який виходить на маршрут.

· Назва компанії-перевізника, що надає свої послуги пасажирам.

· Перелік населених пунктів, через які проїжджає транспортний засіб.

· Повна вартість квитків і ціна зі знижкою для порівняння та підрахунку кількості зекономленої суми грошей.

Купити автобусні квитки онлайн можна в кілька кліків – такий швидкий спосіб спрощує процес бронювання необхідної кількості місць в автобусі. Регулярне оновлення розкладу допоможе пасажирам завжди залишатися в курсі надходження нової інформації по конкретному рейсу перед поїздкою.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости