16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Реставрація старих ванн в Lux Bath

08.07.2022 15:30

Реставрація старих ванн в Lux Bath

Відновлення ванни - це зручна послуга, за допомогою якої можна швидко та ефективно змінити і надати старій ванні новий вигляд. Реставрація ванн – це послуга, якою можна скористатися, звернувшись в компанії Lux Bath, перейти на сайт за посиланням https://luxvanna.com.ua/. Згадана компанія працює в цьому секторі ринку вже більше 8 років і реставрує та відновлює старі чугунні, акрилові та металеві ванни. Свої послуги компанія надає жителям Львова та інших міст України, завдяки існуючій широкій мережі партнерів. Список населених пунктів, в яких приймають заявки на послугу реставрації, приведено на сайті.

Реставрація ванн Івано-Франківськ теж можна замовити в згаданій компанії. Це можна зробити у формі на сайті, вказавши свої контактні дані і відправивши заявку. На сайті можна обчислити вартість витрат на відновлення старої ванної. Вкажіть об’єкт відновлення, тип відновлення, довжину ванни, свої контактні дані та надішліть заявку. Ви можете відновити ванну кімнату, душ і джакузі. Реставрація виконується наступними способами:

  • об'ємний акрил,
  • вкладиш,
  • емалювання,
  • полірування.

Вартість емалювання становить від 1700 гривень - цей варіант є найдешевшим і бюджетним. Емаль наносять на ванну в декілька шарів, товщина одного шару 0,3-0,5 мм, а термін служби - до 1 року. Наливна ванна – спосіб, вартість відновлення якого від 2,300 гривень. Цей метод є оптимальним в співвідношенні ціни і якості. Для відновлення використовується акрил, товщина шару становить 1,2-1,5 мм, термін служби такої оновленої ванни становить 15 років, гарантія видається до десяти років.

Найдорожчий варіант – ванна в ванній, проводиться вклеювання нового вкладиша в стару ванну. Термін служби становить від 10 до 15 років, гарантія надається протягом 3 років. Виберіть відповідний варіант та надішліть заявку на отримання послуги через форму на сайті або зателефонуйте на контактний номер телефону + 38 098 514 72 88. Відновлення ванної з акрилом виконується двома способами - економ та преміум. Метод відновлення економ передбачає підготовку, використання дешевого акрилу і гарантію в 1 рік, термін експлуатації – 5-7 років. Метод Преміум відновлення передбачає зачистку ванни дорогим абразивним кругом, подвійне знежирення, використання дорогого перевіреного акрилу. Час сушіння становить 24 години, термін служби - понад 10 років, гарантія на 2 роки.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости