16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Натяжні стелі в панельному будинку

21.06.2021 18:30

Панельне житлове будівництво-бюджетний і поширений варіант житла, який становить відчутний відсоток житлового фонду в будь-якому місті. Як і будь-яке інше житло типові панельки мають свої особливості, це відбивається на експлуатаційних характеристиках житла. Про те, як використовуються натяжні стелі в панельному будинку, розповімо в цій статті.
Натяжні стелі в панельному будинку

Особливості стель в панельному будинку

Панельне житлове будівництво придумувалося свого часу як спосіб, який істотно прискорює процес зведення квадратних метрів для народу. Адже, на відміну від традиційної цегляної кладки, панельний будинок складається з готових бетонних частин — як конструктор. Панельні будинки зводилися і зводяться масовими серіями, серії різні і їх досить багато. І всі вони мають єдиний мінус — швидкість призводить до погіршення якості. Один з істотних недоліків такого житла-це нерівні плити, які укладають на стелі. Стики між панелями можуть бути настільки істотними, що їх важко затерти шпаклівкою — потрібно шар цементу. І навіть розчином часто така стеля не вивести в нуль.

Багато заклеюють нерівні стелі шпалерами, закриваючи голову на неідеальне покриття. Хтось зашиває стелю гіпсокартоном. Спосіб хороший, але не дуже надійний, якщо зверху є небезпека потопу. Нарешті, є третій, на наш погляд, найвигідніший варіант — це установка натяжних стель. Чому вони представляються найбільш зручними? Судіть самі:

 • Усадка будинку і деформація. Якщо панельний будинок простояв тривалий час, то такої проблеми не повинно виникнути. Але в будинках-новобудовах часто проходить багато років, перш ніж будова, зведена за прискореною технологією, встане на своє місце і припинить усадку. У цей момент є небезпека деформації стелі. В цьому випадку натяжні полки не постраждають, а ось гіпсокартонна конструкція може дати тріщину.
 • Проблему зі звукоізоляцією. Як відомо, потоки в панельних будинках надзвичайно звукопровідні. Так званий структурний шум виводить багатьох мешканців панельки з себе, адже часом доводиться чути звук каблуків, що доноситься по погано ізольованому стелі з квартири нагорі в сусідньому під'їзді. В цьому випадку на допомогу приходять натяжні конструкції. Вони не просто знижують рівень шуму, але і є додатковим способом утеплити приміщення. А панельний будинок, як всі знають, це проблема спеки влітку і холоду взимку. Її також можна вирішити, встановивши натяжні стелі і навіть утепливши їх додатковим шаром ізоляції.
 • Водопроникність натяжної стелі низька, точніше, вода в плівковому покритті може утримуватися у великій кількості, не впливаючи на якість самого покриття. У той час як стелі з гіпсокартону не витримають намокання і зіпсуються відразу ж.
 • Великий вибір натяжної полотна - ще один істотний плюс такої конструкції саме для панельного будинку. Жоден інший стеля не зробить вашу квартиру такою оригінальною, якою вона буде при грамотному використанні всіх можливостей натяжних конструкцій.
 • Швидкість монтажу. Якщо ви купили квартиру в панельному будинку і потребуєте швидкого ремонту, рекомендуємо саме натяжні стелі. Вони встановлюються в рекордно короткі терміни-часом досить пари годин на монтаж, і кімната виглядає абсолютно змінилася.

  Фото: https://1beton.in.ua/

  Деякі нюанси, які варто врахувати

  Навряд чи це можна назвати недоліками, скоріше, нюанси, які необхідно враховувати при виборі проекту натяжна конструкції. Справа в тому, що панельні будинки, як правило, всі мають невелику висоту стель. Тобто розбіг може бути від 2,5 метра до максимум 2,7 метра. Це трохи, ось чому кожен сантиметр висоти стін в кімнаті на обліку.

  Тим часом, будь-яка натяжна конструкція завжди забирає кілька сантиметрів висоти. Чи означає Це, що при висоті в квартирі 2.5 метра вам потрібно відмовитися від установки настільки зручного, практичного покриття? Зовсім ні. Просто варто вибирати найпростіший плоский стелю в один рівень, який, до речі, може бути цілком пристойний і красивим. При зовсім вже низьких потоках є сенс звернутися до фахівців-дизайнерів, які допоможуть і з вибором полотна, і проекту. Сьогодні існують технології установки і матеріали, які забирають всього пару сантиметрів висоти. Це не настільки істотно навіть в низькій квартирі.

  Ще одна особливість натяжного покриття: плівкове полотно надзвичайно легко рветься, якщо його проколоти необережно гострим предметом. На і тонкій плівці будуть помітні всі крихти цементу, сміття, обсипалася побілка, якщо ви погано підготуєте підставу під установку натяжних конструкцій. Ось тому питанню монтажу варто приділяти особливу увагу, довіряючи цю справу професійним бригадам і майстрам.

  Як використовувати можливості натяжних стель в панельному будинку?

  У панельному житло є й інші особливості. Крім відносно низьких стель вони відрізняються і досить тісними кімнатами. Ось чому проблема малого простору теж є суттєвою в цій справі.

  Щоб зробити кімнату вище і світліше, часто використовуються глянцеві натяжні конструкції. Так, завдяки дзеркальній поверхні такого покриття ви зможете перетворити приміщення, зробивши ефект другого поверху за рахунок відбиває здатності глянцю. Ще більший ефект збільшення простору ви отримаєте. Якщо зробите вбудовані світильники і інші додаткові джерела світла.

  Вас интересует натяжной потолок цена его с установкой? Тогда переходите по ссылке.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости