16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Складання договору вашим юристом - перший крок до переваги

19.06.2019 14:55

Складання договору вашим юристом - перший крок до переваги

Завжди намагайтеся зробити так, щоб договір готувала саме ваша сторона, а ваш контрагент вже перевіряв договір – радить в юридичній компанії Альва Прайвесі адвокат, який займається складанням та експертизою договорів https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/commercial/analiz-dogovoriv. Такий підхід має безліч переваг.

Чому краще договори готувати, а не перевіряти?

Головною перевагою такого підходу є те, що у вас є можливість нав'язати контрагенту свою волю. Контрагент не погоджується? - ну що ж, тоді можна сісти за стіл переговорів. Але може і погодитися. А це плюс.

Друга перевага полягає в тому, що ймовірність допустити помилку чи неточність при підготовці договору «з нуля» досить низька. Набагато вище ймовірність не помітити помилку або неточність при вичитуванні чужого договору.

Третя перевага є наслідком попередньої. Якщо ви намагаєтеся схитрувати та перемудрити контрагента, хитрим чином вписати невигідні для останнього положення, то зробити це простіше тоді, коли договір готує ваша сторона, а не тоді, коли вона дає свої пропозиції щодо зміни договору, який готувався контрагентом.

Четверта перевага також випливає з другої. Вичитку договорів багато компаній доручають не команді найнятих адвокатів, а одному штатному юристу, наївно розраховуючи на те, що «він у всьому розбереться». Практика показує, що розбирається він не завжди або не повністю. Десь не дістає кваліфікації, а десь уваги – і це вам на руку, цим ви повинні користуватись.

Кому варто доручати складання договору?

Доручати це заняття штатному юристові – не найкраща ідея. І ось чому. Будь-який юрист – це фахівець в якійсь одній області, ну, максимум в двох, але не більше (якщо юрист - «і швець, і жнець, і на дуді грець» – то він не фахівець взагалі ні в чому). Відповідно, він не може всебічно оцінити ситуацію, використовуючи знання з різних сфер права. А це критично важливо, тому що знань одного лише господарського права часто просто недостатньо, щоб скласти ідеальний договір.

Набагато вигідніше в цьому плані доручити складання договору експертній команді адвокатів або юридичній фірмі. Використовуючи колективний розум і добре знання судової практики в різних сферах, така команда здатна підготувати значно якісніший договір, ніж штатний юрист-одинак.

Такий підхід дозволить вам в більшості випадків отримувати перевагу над своїми контрагентами та завжди "бути на коні".

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости