16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Декоративна кладка і обробка печей своїми руками

08.06.2021 19:01

Як вибрати декоративну цеглу?

Декоративна цегла, який укладається на лицьові стінки печі, підбирається відповідно до форми, розміром і кольором. Якщо потрібної кількості цегли не набирається, дизайнери рекомендують кладку печей з одного-двох стін. Наприклад, в спальні або іншій кімнаті, куди виходить площину печі, стінку краще оформити побілкою або кахлем.


Отже, частини печі, призначені для обробки повинні бути гладкими, не мати тріщин і щілин. Інакше, коли піч нагріється, пил, що накопичується в порожнинах, виділятиме неприємні концентровані речовини.

Щоб стінки виглядали більш виразно, їм надають форму за допомогою шліфувального верстата. Ще, для затирання лицьових сторін, краще застосовувати суміш азбесту з цементом. Такому складу легко надати будь-які відтінки.

Як підготувати облицювальний розчин для кладки печей?

Для облицювання цеглою, розчин готується з цементно-песчанного складу в співвідношенні 1: 4. Пісок для суміші використовується абсолютно сухий, просіяний через дрібне сито. Цемент з піском ретельно змішується. До складу додається вода в співвідношенні 0,3 / 1/2 і розчиняється один кг солі. Щоб не допустити перевитрати матеріалів, розчин готується невеликими частинами.

Для поліпшеної кладки печей, професіонали готують складний розчин, до складу якого входять: цемент, глина, пісок, а також різні добавки з крейди або скляного пилу. Суміш сухих речовин перемішується в співвідношенні 1/1/3. Розчин поступово доводиться до рідкого стану, ретельно перемішуванням з водою.

Яким кольором повинен бути розчин для кладки печей?

Для досягнення потрібного пігменту розчин можна змішати з дрібно перемелений цегляної борошном, чорною глиною, іншими неорганічними барвниками. Якщо потрібен жовтий колір кладки печі, додається охра. Червоний або коричневий колір можна отримати з залізним суриком. Для зеленого відтінку додається оксид хрому, а для синього - ультрамарин. Для чорного кольору підійдуть перекис марганцю, графіт або сажа.Натуральні пігменти сприяють зменшенню об'ємних деформацій, але це не означає, що їх можна сипати багато. Відсоток пігменту не повинен перевищувати 10-ти, від загальної кількості розчину. При великих обсягах знижується міцність кладки печі.

Декоративна кладка і обробка печей своїми руками

Хороший розчин кладки складається з глини високої якості. У нього допустимо додавати добавки. Зазвичай це сіль або цемент. З добавками вносяться барвники. Сухі готові суміші можна легко знайти в магазинах Ставропольського краю. Купити можна будь-які матеріали самостійно або замовити з доставкою за адресою.

Як домогтися гарного ефекту від кладки печей?

Щоб архітектурна кладка печей була більш виразною, необхідна сувора паралельність ліній - вертикальних і горизонтальних швів. Для цього їх товщина повинна бути однаковою по всій поверхні.

Для досягнення ефекту необхідний цегла однакового розміру, правильної обробки. Тому Повномірний цегла в лицьовій кладці печей не використовується. Кожен ряд укладається з його частин.Якість обробки частин відіграє велику роль. Частки повинні бути кратними, кожен її вид рівним один одному. Кромки розколу часткою ретельно обробляються. Шліфуванням досягається правильна геометрична форма. Ребра у частин повинні бути чітко виражені. Геометричний малюнок дає хороший ефект декоративної кладки печей.

Як поліпшити зовнішній вигляд кладки печі?

Для кращого вигляду, стінки прикрашають окаймляющим карнизом. Для нього підбирається хорошиа цегла, ідеально правильної форми. Кладку виступає ряду карниза виконують на заздалегідь підготовленій площині. Карниз утворюється за рахунок напуску цегли на? частина площині. Укладання цегли контролюється дерев'яним шаблоном. Гарний ефект досягається високою якістю робіт.

Вибираєте піч або камін для будинку або дачі? Ви зможете знайти і купити цеглу Львів, або дізнатися ціну. А також замовити будівельні матеріали та необхідні розчини для кладки печей і камінів.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости