16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Система відеоспостереження — усе буде під контролем

31.05.2019 20:01

Максимальний рівень безпеки, неможливість проникнення на об’єкт небажаних візитерів та запобігання Система відеоспостереження — усе буде під контролемвитоку конфіденційної інформації — це фундаментальна основа для успішного розвитку бізнеса. Ще більше значення має безпека у приватному житті, бо це найбільш важлива складова комфортного проживання. Ось чому з кожним роком зростає попит на різноманітні охоронні системи, найбільш ефективною та доступною з яких по фінансовим міркуванням є відеоспостереження.

Правильно розставлені відеокамери дають можливість оператору постійно тримати під контролем ключові зони об’єкту, перевіряти усіх відвідувачів та роботу персоналу, щоб власник бізнесу міг не хвилюватися за його охорону і безпеку всіх, хто на нього працює. Прогресивні технології мініатюризації дозволили виробляти відеокамери, зовсім невеликі за розмірами, які можна без проблем встановити де завгодно. При цьому вони можуть випускатися у антивандальному виконанні — таке обладнання практично не піддається пошкодженню та безвідмовно працює у найбільш складних умовах експлуатації.

Відеосигнал з камери через кабельні мережі може транслюватися на необмежену відстань, тому знаходячись в іншому місті, або ж навіть за кордоном, Ви у будь-який час упевнитися зможете, що дома все гаразд.

Система відеоспостереження на варті Вашої безпеки

Як і інша інженерна інфраструктура, система відеоспостереження, ціна на яку залежить від багатьох факторів, потребує кваліфікованого монтажу, що виконується у декілька етапів:

  1. Проводиться технічне обстеження об’єкту для визначення масштабів роботи та збору усіх необхідних вихідних даних
  2. З урахуванням побажань замовника підбирається оптимальний комплект обладнання для кожного конкретного проекту
  3. Розробляється та погоджується проектно-кошторисна документація, проводиться закупівля обладнання
  4. На об’єкті проводиться професійний монтаж відеоспостереження та комплекс пусконалагоджувальних робіт, встановлюється необхідне програмне забезпечення
  5. У процесі експлуатації надаються послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування систем

В залежності від побажань замовника, можливе налаштування віддаленого доступу до відеоспостереження через інтернет окремим співробітникам, які залежно від встановленого рівня доступу зможуть передивлятися лише зображення з відеокамер, працювати з архівними файлами, або ж займатись адмініструванням системи та налаштуванням обладнання. За детальною інформацією звертайтеся у «Телекомунікації XXI» — компанія пропонує повний спектр IT-послуг, серед яких є доступне відеоспостереження для дому, щоб Ви не хвилювалися за безпеку своїх близьких.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости