16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Терапевтична стоматологія

28.05.2021 11:38

Терапевтична стоматологія

Навряд чи знайдеться людина, яка не стикалася із зубним болем. Він злегка нагадує про себе при прийомі гарячої або холодної їжі, або ж не дає спати ночами – не важливо, ніякого зубного болю бути не повинно! Можливо, у вас просто дуже чутливі зуби, красива, але нестійка до зовнішніх впливів емаль, можливо, починається карієс або пульпіт. Також не відкладайте візит до стоматолога «на потім» щодо лікування пародонтозу у Львові ФормулаДент.

Терапевтична стоматологія – напрямок, у якому знаходяться самі часто зустрічаємі у пацієнтів проблеми:

• Попередження і лікування карієсу, періодонтиту;

• Лікування кореневих каналів зуба;

• Відновлення анатомічної будови зуба.

Перевагою кожної професійної клініки є не тільки високоякісне лікування перерахованих вище проблем, як лікування пародонтозу у Львові та інших, що відносяться до терапевтичної стоматології, за демократичними і прийнятним для більшості наших співгромадян цінами, а й створення максимально комфортної для пацієнта обстановки до, під час і після лікування.

Найсучасніші способи знеболювання, включаючи багатоступінчасті, комфортні і ергономічні стоматологічні крісла, створення психологічно затишної атмосфери, сучасні прилади та інструменти, інноваційні пломбувальні матеріали і покриття.

Як відбувається лікування?

Сьогодні застосовується одна з найбільш інноваційних і малоінвазивних методик лікування карієсу – Icon. Вона використовується і для дорослих, і для самих маленьких пацієнтів. Адже це лікування карієсу БЕЗ бормашини! Переваги її не тільки у відсутності використання «найстрашнішого» інструменту стоматолога, а й в тому, що технологія Icon дозволяє не впливати на неушкоджені карієсом тканини зуба. Адже як би віртуозно володів стоматолог бормашиною, при класичному лікуванні карієсу якась частина здорової тканини все-таки видаляється. Нова ж технологія дозволяє ввести на уражену ділянку спеціальний полімерний матеріал, як би «запечатати» каріозну порожнину. Методика Icon широко використовується і після зняття брекетів, коли після їх довгого носіння невеликі пошкодження зубів можна виправити швидко, надійно і абсолютно зовні непомітно!

Тому не відкладайте лікування невеликих проблем з зубами, впоратися з якими можна за один-єдиний візит до лікаря! Не допускайте розвитку серйозних поразок, які можуть привести до втрати зуба або зубів. Ретельний нагляд за станом цієї «невід'ємної частини посмішки», усунення проблем на початковій стадії – запорука того, що ваші природні зуби будуть служити вам довгий час!

Що для цього потрібно? Всього-на-всього трохи часу. Півгодинний візит до стоматолога в середньому один раз за півроку допоможе виявити практично будь-яку проблему (за винятком, звичайно ж, травматичних ушкоджень) на самому початковому етапі і запобігти розвитку будь-яких серйозних ускладнень, а, значить, і заощадити, можливо, істотні кошти в довгостроковому періоді. Адже лікування невеликого карієсу і повноцінне протезування – речі по вартості непорівнянні.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости