16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Перевезення негабаритних вантажів по Україні

16.04.2021 13:15

Перевезення негабаритних вантажів по Україні

На сьогодні, за допомогою транспортних засобів можливо перевезення вантажів будь-якої величини. Сучасна транспортна компанія «Авто Сос» регулярно організовує різноманітні транспортні негабаритні перевезення для самих різних клієнтів. Для виконання таких робіт використовують не тільки спеціалізовану техніку, а й кваліфікований персонал. Що являють собою негабаритні перевезення, розкажемо нижче. Як би це не дивувало, але багато людей навіть не мають уявлення що означає негабаритний вантаж. Наприклад, на європейських дорогах можна часто зустріти спеціалізований транспорт для подібних перевезень.

Згідно з нормами та актами нашого законодавства негабаритний вантаж в Україні це предмети та техніка які відповідають наступним параметрам:
• висота предмета або обладнання більша за 4 метри, для перевезення такого устаткування необхідно прокласти маршрут так, щоб уникнути проїзду під мостами та арками;
• довжина об’єкта перевезення більша ніж 22 метри, з такими параметрами важко здійснити поворот, від водія потрібна уважність та професіоналізм;
• об’єкт в шир більше за 2,6 метра, з українськими вузькими дорогами та щільним рухом це стає справжньою проблемою.
Також, необхідно враховувати, що перевезення негабаритних об’єктів потребує оформлення страхового поліса, відповідних дозвільних документів, а іноді й супроводу ще одного авто.
В автопарку компанії «Авто Сос» в наявності техніка, яка здатна перевозити вантаж вагою понад 100 т. Звісно, вартість такого транспортування не може вартувати дешево, тут ціна стартує від 3000 грн, що досить привабливо на фоні конкурентів.

Також, необхідно враховувати виклик допоміжної техніки, наприклад, маніпулятора для погрузки та вигрузки багажу. Для перевезення негабаритних вантажів частіше за все використовують наступні транспортні засоби:
• трал, або низько рамний причеп – для об’єктів до 80 т;
• вантажна платформа – для об’єктів до 25 т;
• евакуатор з платформою.
За допомогою цієї техніки можливо організувати перевезення наступних агрегатів:
• сільгосп та будівельної спеціальної техніки;
• модульних споруд, промислового обладнання;
• катерів, яхт, тощо.
Значними перевагами компанії «Авто Сос» є великий досвід роботи в даній сфері послуг, власний автопарк спеціалізованої техніки, логістичний відділ, цілодобовий режим роботи, помірні та конкурентоспроможні ціни.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости