16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Як розробити ефективний інтернет-магазин

13.04.2021 17:16

Будь-якому бізнесу потрібен інтернет-магазин: сьогодні це обов'язкова умова його розвитку і збільшення продажів. Замовити розробку веб-сайту потрібно у надійної компанії, досвід якої дозволяє створити ресурс, заточений під онлайн-торгівлю. Рекомендуємо звернутися в компанію, на рахунку якої чимала кількість красивих, зручних у використанні й ефективних інтернет-магазинів — https://brander.ua/.

Як розробити ефективний інтернет-магазин

Покрокове створення інтернет-магазину

Який напрям в бізнесі й технологію розробки ви б не вибрали, створення інтернет-магазину відбувається в кілька етапів:

  1. Аналіз. В першу чергу фахівці знайомляться з нішею клієнта, слухають його побажання, вивчають веб-ресурси конкурентів. На цій стадії обговорюється мета створення інтернет-магазину. Якщо замовнику подобаються будь-які конкретні сайти, він може показати їх як приклад, щоб розробники розуміли, в якому напрямку рухатися.
  2. Складання технічного завдання для всіх фахівців, які будуть працювати над проектом. Чим точніше прописана технічна документація, тим легше розробникам, дизайнерам, верстальникам виконувати завдання і тим ближче буде результат до очікувань клієнта.
  3. Проектування. Цей момент дає можливість створити працюючий, ефективний інтернет-магазин. Визначається цільова аудиторія, кількість товару, регіон, на території якого буде здійснюватися продаж. На цьому ж етапі опрацьовуються поведінкові сценарії, створюється архітектура сайту, забезпечується зручність користування ресурсом і прописується найкоротший шлях користувача від моменту потрапляння на сайт до цільової дії.
  4. Розробка дизайну. За основу береться фірмовий стиль компанії, а якщо його поки немає, він створюється, підбираються фірмові кольори, розробляється логотип. В результаті клієнт отримує красивий і практичний дизайн, який приверне увагу користувачів і розташовує до того, щоб залишатися на сторінці якомога довше.
  5. Backend і Frontend. Розробка внутрішньої й зовнішньої частини сайту — важлива частина створення проекту. Frontend-фахівці роблять інтерфейс ресурсу зрозумілим для браузера, призводять в динаміку візуальні компоненти, займаються версткою. Backend-програмісти встановлюють і налаштовують CMS, інтегрують верстку, програмують функціонал.
  6. QA-тестування дає можливість перевірити працездатність сайту, його адаптивність до різних пристроїв, знайти й виправити помилки.

Після запуску проекту його технічну підтримку та просування краще довіряти тій же компанії, що і розробку.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости