16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Що подивитись у Львові?

07.04.2020 10:00

Що подивитись у Львові?

Надзвичайне старе місто, що славиться неповторною архітектурою і вважається культурним центром України, щодня приймає тисячі туристів. Відпочинок у Львові, безперечно, стане незабутнім, особливо, якщо гарно спланувати відпустку. У цій статті усе, що вам може знадобитися під час подорожі до Львова!

Помешкання – одне з найважливіших складових ідеального відпочинку.

Хостели Львова:

 • Хостел GHostel – знаходиться на вулиці Коперника 9, недалеко від центру міста. Дизайн у стилі середньовіччя робить помешкання особливо затишним. Вартість за одну ніч проживання для 2-ох дорослих – від 400 грн.
 • Хостел Post House – знаходиться на вулиці Словацькій 8, недалеку від центру міста. Кімнати у стилі модерн – сучасно і зручно! Вартість за одну ніч проживання для 2-ох дорослих – від 400 грн.
 • Хостел Hostel Suputnyk – знаходиться на вулиці Івана Огієнко 12, у центрі міста, недалеко від Площі Ринок. Ціна за одну ніч проживання для 2-ох дорослих – від 360 грн.
 • Хостел Cherry – знаходиться у центрі міста на вулиці Костюшка 5. Дизайн нагадує домашній, завдяки теплим кольорам меблів і стін, а також прикрасам ручної роботи на стінах. Вартість за одну ніч проживання для 2-ох дорослих – від 480 грн.
 • Хостел Старий Львів – знаходиться на вулиці Драгоманова 38, недалеко від центру міста. Про такі дизайни говорять «скромно, але зі смаком». Вартість за одну ніч проживання для 2-ох дорослих – від 300 грн.

Готелі Львова:

 • Blum Hotel – трьохзірковий отель у центрі міста на вулиці. Ціна проживання за одну ніч для 2-ох дорослих – від 570 грн.
 • Hotel Atlas Deluxe – чотирьохзірковий отель у центрі міста, в п’яти хвилинах пішки від центральної площі ринок. Середня вартість проживання за ніч для 2-ох дорослих – 2000 грн.
 • Panorama Lviv Hotel – чотирьохзірковий отель з рестораном на терасі, з якого відкривається панорамний вигляд на центр міста. Середня ціна проживання за ніч для 2-ох дорослих людей – 1700 грн.
 • George Hotel– знаходиться на вулиці Міцкевича 1. Вишуканий дизайн та гарний сервіс до вподоби всім без винятку. Середня ціна за одну ніч проживання для 2-ох дорослих людей – 2000 грн.
 • Etude Hotel – трьохзірковий отель на вулиці Івана Франка, 20А. Знаходиться у центрі міста і тяшить гостей гарним сервісом і низькими цінами. Середня вартість за одну ніч проживання для 2-ох осіб – 800 грн.

Смачні і цікаві кафе міста.

Не менш важливими є місця, де можна відвідати смачних страв і, звичайно ж, помилуватись гарним і затишним інтер’єром.

 • Хто не чув про Львівську майстерню шоколаду? Тепер вона є у багатьох містах і навіть країнах, але насолодитися справжньою атмосферою кав’ярні можна тільки у Львові. Цікавий процес приготування, за яким можна спостерігати, чекаючи на замовлення, чи, п’ючи каву, смачні цукерки, чи бельгійський шоколад за доступну ціну і затишність кафе – що може бути краще?
 • У Львівській копальні кави вас зацікавить вогняне шоу від барменів, сувенірна лавка з кавою, книжками, посудом й іншим, або можливість пройтися по шахті! Навідатись на філіжанку кави обов’язково треба!
 • Гасова лямпа. Не дивно, що вона знаходиться тут, бо саме у Львові винайшли керосинову лампу. Оскільки ці лампи є символом кафе, ви їх побачите скрізь! Де ще ви зможете спробувати 10 сортів місцевих різнобарвних наливок?
 • Ні в якому кафе відвідувачам не вдасться зробити такі знімки, як у Домі легенд. Крім цього, кожної неділі, біля будівлі вимальовується великий натовп бажаючих подивитися на вогнедишного дракона!
 • Пструг, хліб та вино – як можна здогадатися з назви, найбільший нахил саме на ці страви. Розмаїття вин, намазок на багет і доступні ціни.
 • Криївка – це місто спеціально для тих, хто хоче ситно поїсти за найнижчими цінами. Готуйтеся відповісти на гасло «Слава Україні!» при вході і ковтнути медовухи. Незвичний інтер’єр ресторану вас приємно здивує кількістю зброї та оригінальними експонатами.

Пам’ятники архітектури і культурні об’єкти – саме те, чим Львів переповнений. На галицькій площі можна побачити пам’ятник Королю Данилу Галицькому, на площі Адама Міцкевича – пам’ятник польському письменнику і драматургу Міцкевичу. На вулиці Зеленій знаходиться пам’ятник всесвітньо відомому художнику Пабло Пікассо, або ознайомитись з пам’ятником полководця Богдана Хмельницького. Тільки тут знайдеться можливість навідатись до Порохової вежі епохи Ренесансу, Італійського дворика, або Дому вчених. На свіжому повітрі пройтись по парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, Шевченківськім гаю, Ботанічному саду Львівського медичного університету,чи Стрійскім парку.

А особливим прихильникам мистецтва варто навідатись до Львівского національного академічного театру ім.М.Заньковецької. Цікаво також у Державному природознавчому музеї НАН України. Є можливість відвідати В’язницю на Лонцького, Аптеку-музей, Галерею мистецтв, Також, в усіх цих місцях можна зробити неповторні фотографії і хизуватись ними перед родичами та у соціальних мережах!

Отже, Львів – неповторний, й усіх його славетних місць, пам’яток просто не перелічити! Колоритні мешканці-львів’яни вам запам’ятаються назавжди, так само, як і чудово проведений час!

Джерело: туристичний портал В-Мандри

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости