16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Вибираємо червоні жіночі сумки

19.02.2021 19:30

Вибираємо червоні жіночі сумки

Червона сумка, як і червоне плаття - річ-провокація, сміливий виклик натовпу, серед якого хочеться виділитися чимось яскравим і особливим, бути не такий як усі, а ключовою фігурою, яка притягувала погляди.

Але цей колір ще і зобов'язує: хочеш бути яскравіше за всіх - будь бездоганна у всьому! Ідеальний манікюр, зачіска, одним словом, повний ажур.

Червона жіноча сумка: з чим носити, поєднувати, які образи створювати

Багато хто вважає, що якщо в їх колекції відсутній одяг червоного кольору, то і червона жіноча сумка їм ні до чого. Це оманливе твердження.

Доповнивши червону сумку тонким червоним ремінцем або ниткою червоних коралів, її сміливо можна поєднувати з темним платтям. В даному випадку вона стане яскравим акцентом вашого наряду.

Маленька порада. З червоною шкіряною сумкою з магазину https://sara.com.ua/ru/sumki/ginochi-sumki/sumki-shkiryani/ ідеально гармонує яскраво-червона помада на губах. В окремих випадках цього буває достатньо для підтримки кольору. Темне плаття, яскраво-червоні губи і червона сумка. Стриманий шик!
Червоний колір - завжди експеримент з образом, манерою поведінки і навіть характером.

Образ міської спокусниці

Хочете бути об'єктом уваги перехожих і розбивати серця шанувальників?

Одягніть свої улюблені джинси, контрастну туніку або сорочку чоловічого крою, закрите взуття на підборах, кокетливий капелюх з полями і доповніть образ червоною жіночою сумкою модного силуету. І весь світ стане обертатися навколо вас!

Образ "Міс вечірка"

Незалежно від того, з'явитеся ви в цей вечір в однотонному темному або однотонному світлому платті, зробіть акцент на пурпурно-червоних губах і візьміть в руку яскраво-червоний клатч, кокетливо притиснувши його до стегна. Всі чоловіки будуть дивитися тільки на вас, ось побачите!

Образ "Леді шарм"

Хочете чогось вишуканого? Складіть свій гардероб з чорного гольфа, широкої міді-спідниці в крупну чорно-білу клітинку, масивних чорних ботильонов і доповніть образ великою червоною сумкою. Це буде чудово!

Образ "Діловий елегантний"

Червоний колір дивовижно поєднується з сірим. Особливо вишукано це виглядає в ділових костюмах. Строгий офісний сірий піджак, вузька спідниця до коліна, хороше взуття, гідна оправа або іміджеві окуляри і червона шкіряна сумка створять образ успішної бізнес-леді.

Образ "Літній шик"

Маленьке плаття з вертикальною широкою чорно-білою смужкою, перехоплений вузеньких червоним ремінцем і доповнений кокетливою червоною сумочкою через плече - пікантний наряд для сонячного міського дня і курортних прогулянок.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости