16+ /

Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Парі Матч та вивід коштів після виграшу

03.02.2021 13:18

Парі Матч та вивід коштів після виграшу

Рейтинг клуба:

2813 довольных игрока

Регистрируйся прямо сейчас и получи бонусы на счет!

Кожний беттер може бути впевненим, що Парі Матч – унікальна компанія, яка створила для своїх клієнтів максимально комфортні умови для прийому ставок. БК – найстаріша контора України та країн СНД. Вперше про букмекера стали говорити ще у 1994 році, коли ще не було Інтернету. Тоді азартні гравці могли користуватися лише наземними пунктами. На сьогоднішній день в різних країнах існує більше 400 інтернет-пунктів Парі Матч для обслуговування клієнтів.

Виведення коштів з ресурсу букмекера

Нові гравці на офіційному сайті завжди питають про те, як вивести кошти з парі матч на свій рахунок. Згідно з правилами компанії, вивести кошти можливо лише за умови використанні акредитованих в букмекері платіжних систем та видів валют. Вивід буде проводитись таким же способом, який був використаний для поповнення балансу на депозиті. Для виведення грошей з Парі Матч треба проставити не менш 70% внесеного депозиту.

Офіційні перевіряючи органи компанії Парі Матч гарантують чесність, надійність, безпеку і конфіденційність клієнтам віртуального закладу.

Доступні способи виведення коштів

Букмекерська контора Парі Матч співпрацює з кількома фінансовими сервісами. Це гарантує швидкий вивід коштів після виграшу, та миттєве поповнення рахунку. На сайті букмекера беттер зможе знайти для себе найзручніший варіант платіжної системи.

Перелік платіжних систем для бестерів Парі Матч:

  • QIWI;
  • Neteller;
  • Skrill;
  • Webmoney;
  • MasterCard;
  • Visa;
  • Яндекс.Гроші.

Можна користуватися терміналами та гаманцями крипто валют. Мінімальне поповнення складає від 20 грн. Максимальне поповнення – до 20 тисяч грн. За поповнення депозиту, яке відбувається миттєво, додаткові комісії не стягуються.

Вивести гроши на свій рахунок можливо за допомогою мобільних операторів Vodafone, Lifecell, Київстар. Мінімальний розмір для виводу становить від 20 до 300 грн. Мінімальна сума буде залежати від обраної системи платежів. Кожний спосіб відрізняється не тільки розміром суми, але й тривалістю проведення фінансових операцій.

Виведення грошей на карту

Вивести виграш с Парі Матч на карту можна в лімітованому розмірі – від 100 грн до 10 тисяч. Проведення транзакцій може бути тривалим – від 20 хвилин до 12 годин. БК Парі Матч передбачає також комісійні – 1,7%. Перед виводом адміністрація проводе верифікацію, щоб додатково перевірити документи беттера.

На мобільний пристрій

Якщо гравець виводить гроші на телефон, з нього стягується комісія в розмірі 1%. Транзакії можуть тривати від 15 хвилин до 10 годин. Більш детальнішу інформацію про виведення грошей с Парі Матч можна побачити на офіційному сайті компанії в більш розверненому вигляді.

Рейтинг клуба: Парі Матч та вивід коштів після виграшу

2739 довольных игрока

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости