Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Коли треба робити заміну дисплея на iPhone

24.11.2019 0:01

Сучасні iPhone – складні технічні пристрої. Фронтальну панель майже повністю займає великий дисплей, який легко подряпати або взагалі розбити. Це одна з найпоширеніших проблем iPhone.

Розбитий екран – не стовідсотковий привід повністю його міняти. Невелика подряпина або тріщина не заважає користуванню, особливо якщо вона десь збоку. Але якщо дисплей повністю розбився, потрібно обов’язково звернутись в сервісний центр, щоб визначити ступінь важкості проблеми та при необхідності зробити заміну дисплея iPhone. Щоб вирішити, чи це взагалі потрібно, майстри визначають, які саме деталі постраждали. Найпростіший спосіб це зробити такий:

Якщо на екрані є лише невеликі тріщини, iPhone можна використовувати далі. Щоб уникнути збільшення тріщин, можна заклеїті їх прозорим скотчем. Якщо це зробити акуратно, скотч не буде заважати роботі та псувати зовнішній вигляд телефону.

Якщо внаслідок пошкодження екрану в роботі пристрою сталися зміни, краще зробити резервні копії даних, які ви хочете зберегти. Зараз для цього підходять не лише зйомці носії, а ще і хмарні сховища. Процес заміни дисплея iPhone краще довірити професіоналам, особливо якщо ви ніколи цього не робили. Надійні сервісні центри мають великий досвід в такий роботі.

Ще один важливий момент в ремонті iPhone, в тому числі й заміні дисплея – використання оригінальних запчастин або їх сертифікованих аналогів. Це значно підвищує шанси на те, що ваш пристрій працюватиме довго і без подальших проблем з екраном.

Источник

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости