Акции IT-компаний

Apple - $203.86

Google - $1236.37

Facebook - $178.28

Amazon - $1861.69

Microsoft - $123.37

Yandex - $37.34

Netflix - $360.35

Сучасні міні-трактори

09.09.2019 17:49

Сучасні міні-трактори

Сучасні міні-трактори та їх комплектація

На споживчому ринку є найрізноманітніша сільсько-господарська техніка. Серед продукції різних брендів представлені компактні міні-трактори, детальніше на сайті https://miniagro.com.ua/ru/mini-traktora, без яких займатися аграрною промисловістю практично неможливо. Яким повинен бути сучасний і якісний міні-трактор? Далі мова піде про основний комплектації і технічні характеристики різних моделей і їх особливості.

Комплектація сучасного міні-трактора

У стандартну комплектацію трактора невеликих габаритів входять такі важливі елементи, як:

  • вал відбору фактичної потужності;
  • зчіпка трьохточна;
  • пристосування для кріплення причепів;
  • вихід гідравлічний.

Практично будь-яка модель може бути докомплектованою:

  • повним приводом зі зниженими передачами;
  • блокуванням диференціалу;
  • гідравлічним підсилювачем для рульового управління;
  • дводисковим зчепленням;
  • механічною коробкою передач з реверсивним управлінням;
  • кабіною водія з системою утеплення.

За додаткову комплектацію природно доведеться платити більше. Але від подібного трактора буде більше користі і рівень комфорту в процесі управління значно вище. Сучасний міні-трактор замінить газонокосарку, ручний окучник і навіть лопату. За допомогою такої техніки можна обробляти великі поля, газони, транспортувати найрізноманітніші продукти.

Практично всі малогабаритні трактори оснащені дизельним двигуном і працюють на дизельному паливі, яке дешевше від звичного всім бензину. Дизель має низку переваг, що приносять вигоду в плані економії фінансових коштів. Економія дизельного палива в процесі роботи дизельного двигуна може досягати сорок відсотків.

До того ж дизельне паливо дешевше від бензину практично на п'ятнадцять відсотків. У бензинових двигунів робота здійснюється тихіше, але знос деталей набагато вищий. Тому дизельні двигуни здатні служити тривалий час за умов належної експлуатації.

Всі трактори характеризуються таким важливим показником, як потужність двигуна. Компактні моделі мають потужність від дванадцяти до п'ятнадцяти кінських сил. Якщо Вас цікавить більш потужний трактор з додатковою комплектацією, потужністю до п'ятдесят к.с., можете звернути свою увагу, наприклад, на модель LOVOL TE-354 Plus. Є й більш потужні - FARMLEAD 1204 або ZOOMLION RC1104 потужністю в сто десять кінських сил.

Крім функціональних характеристик сучасних малогабаритних тракторів варто звернути увагу на привабливий зовнішній вигляд, стильний дизайн. Кожна модель по своєму унікальна.

Космические новости

Транспорт и концепты

Роботы и нейросети

Наука и мир ученых

Программное обеспечение

Железо и комплектующие

Смартфоны и гаджеты

Игровая индустрия и спорт

Интернет и новости